نمایندگی رسمی تعمیرات 

مایکروفر و سولاردم  

 

4856  6670  021

تماس بگیرید

 

ارسال فوری تکنسین + ضمانت نامه کتبی

ســـــراسر تـــــــهران

 

تهران خدمت به واسطه 20 سال سابقه و داشتن تعمیرکاران متخصص و مجرب خود بیش از 95% خدمات تعمیر مایکروفر و سولاردام را در منزل 

مشتریان ارائه میکند، از جمله خدمات رایج ماکروفر ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1.       تعویض لامپ اشعه : مگنترون یا همان لامپ اشعه از جمله قطعاتی است که بعد از 8 تا 10 سال دچار خرابی میشود ، این قطعه 100% در منزل مشتریان تعویض میشود مگر در موارد نادر و خاص

2.      تعویض ترانس های ولتاژ : ترانس های ولتاژ به ندرت معیوب یا دچار خرابی میشود اما یکی از قطعات مهم و کاربردی در مایکروفر میباشد که خرابی آن باعث کار نکردن مایکروفر میشود این قطعه نیز 100% در منزل تعویض یا تعمیر میشود .

3.     تعویض میکروسویچ ها : زبانه درب و میکروسویچ ها کارایی بسیار مهمی در مایکروفر دارند ، معیوب بودن این قطعات باعث از کار افتادن کامل مایکروفر میشود این قطعات نیز 100% در منزل تعمیر میشوند .

4.      تعویض لامپ روشنایی : این قطعه تا زمانی که کاملا از کار نیافتد نیازی به تعویض ندارد ، اگر روشنایی لامپکم شده است با تمیز کردن مایکروفر مشکل برطرف میشود ، تعویض لامپ روشنایی نیز 100% در محل انجام میشود .

5.     تعویض کاغذ میکا : این قطعه بعنوان یک فیلتر و محافظ برای لامپ اشعه استفاده میشود ، پیشنهاد میشود برای سلامت دستگاه هر 12 ماه یکبار فیلتر اشعه را تعویض کنید ، تعویض فیلتر اشعه و سرویس ماکروفر نیز 100% در منزل انجام میشود .

6.    تعویض کلید های تک سویچ برد الکترونیکی : ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر در تهران مفتخر به ارائه خدمات تعمیر کلیدهای تک سویچ برد الکترونیکی اصلی در محل میباشیم و تنها تعمیرگاه مایکروفر هستیم که این خدمات را نیز در منزل به مشتریان ارائه میکنیم .

7.     تعویض و تعمیر خازن دیود و فیوز های ولتاژ : برق مصرفی ترانس و مگنترون توسط این سه قطعه تامین میشود ، خرابی هر کدام از این قطعات میتواند باعث اختلال در عملکرد wave ماکروفر شود این خدمات نیز در محل به مشتریان ارائه میشود .

8.     تعمیر و تعویض فن ماکروفر : فن های خنک کننده و فن های گردش برنامه کانوکشن و گریل ممکن است پس از مدتی دچار نقص و صدای زیاد شوند ، تعمیرات فن نیز 100% در منزل انجام میشود .

9.      تعمیر و تعویض موتور گردان کف : نچرخیدن سینی و گرم نشدن کامل غذا در بیش از 90% مواقع به علت خرابی موتور گردان که در کف مایکروفر تعبیه شده است میباشد ، خدمات رفع و تعمیر این مشکل نیز 100% در منزل به مشتریان ارائه میشود .