تعویض و نصب شیشه فرتوکار

4856  6670  021

تماس بگیرید

 

ارسال فوری تکنسین + ضمانت نامه کتبی

ســـــراسر تـــــــهران

تعویض شیشه فرتوکار

تعویض و نصب 

شیشه های فر توکار

در  سراسر تهران تمامی برندها و مدل ها 

(قیمت تولیدی بدون واسطه) 

 

  شماره جهت ارتباط در شبکه‌های اجتماعی (ارسال عکس و مشاوره)

 

0901-570-3996

 واتس آپ، ایتا، روبیکا، تلگرام، بله

 

 

شیشه های
ایرانی و خارجی مقاوم در برابر حرارت
نصب در محل تهران
ارسال به تمامی شهر ها و شهرستان ها 

شیشه فر تکنو

شیشه فر بوش

شیشه فر رزگاز

شیشه فر غنچه

شیشه فر روبینا

شیشه فر تاکنو

شیشه فر اخوان

شیشه فر استیل البرز

شیشه فر دنپاسر

شیشه فر فافا

شیشه فر رمگا

شیشه فر آزشنه

شیشه فر کن

شیشه فر آسیاتک

شیشه فر داتیس

شیشه فر اسنوا

شیشه فر آلتون

شیشه فر نیک کالا

شیشه فر هاردستون

شیشه فر نوژن

شیشه فر رز گاز

شیشه فر بیمکث

شیشه فر مایرباخ

شیشه فر لوفرا

شیشه فر کندی

شیشه فر بکو

شیشه فر هافنبرگ

شیشه فر مجیک

و…

 

 

 

انواع فرهای توکار

 

فرهای توکار از جنبه‌های متعددی دسته‌بندی می‌شوند. در ادامه سعی می‌کنیم به اختصار هر کدام را توضیح دهیم:

 

برقی، گازی و برقی-گازی: اگر در آشپزخانه‌ی خود از گاز شهری استفاده می‌کنید و شیر گاز مناسب برای فر توکار نیز در محیط تعبیه شده، می‌توانید انواع گازی و برقی-گازی را بعنوان یک گزینه‌ی مناسب برای خرید در نظر داشته باشید. در غیر این صورت، بهتر است فقط به دنبال فرهای برقی باشید. لازم به ذکر است که فرهای برقی-گازی از برخی ویژگی‌های موجود در مدل‌های برقی و گازی بصورت مشترک برخوردار هستند. برای نمونه، ویژگی گریل (گریل حالتی است که در آن حرارت زیاد از بالا بر سطح غذا تابیده می شود) که در فر برقی موجود است را در مدل‌های برقی-گازی نیز می‌توان یافت.

معمولی، کانوکشن و چند منظوره:

فر معمولی: در فرهای معمولی، گرما از بالا و پایین محفظه‌ی داخلی تابیده می‌شود و حرارت لازم را تامین می‌کند. باید در نظر داشت که فرهای معمولی، فن ندارند و گرما به صورت عادی به بالا منتقل می‌شود که در نتیجه، هوای قسمت بالایی گرم‌تر از سطح پایینی خواهد بود. این به معنی داشتن دو درجه متفاوت دما در فر است. با این حال فرهای معمولی، عامه پسندتر از سایر مدل‌ها هستند.

 

فر کانوکشن یا فن دار: فرهای فن‌دار به دلیل برخورداری از فن داخلی، گرما را به صورت یکنواخت در همه جای فر پخش می‌کنند. در این حالت، همه‌ی طبقه‌ها دارای دمای یکسان خواهند بود. در این مدل، سرعت داغ شدن فر قبل از قرار دادن غذا درون آن بالاتر است و زمان پخت نیز تا ۳۰% کاهش می‌یابد. همچنین در فرهای کانوکشن از امواج مایکرویو و المنت‌های برقی بصورت همزمان استفاده می‌شود.

 

فرهای چند منظوره: فرهای چندمنظوره برنامه‌ها و تنظیمات متفاوتی دارند. افزون بر این، تنظیمات کنترل دما در این نمونه‌ انعطاف بیشتری داشته و قدرت مانور بهتری در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. فرهای چند منظوره به دلیل تنوع زیاد در برنامه‌ی پخت، منعطف‌ترین و کاراترین فرهای موجود دربازار به شمار می‌روند. این مدل از امواج مایکروویو نیز استفاده می‌کند. برای کسانی که نمی‌توانند از بین مدل‌های معمولی و کانوکشن یکی را انتخاب کنند، فرهای چند منظوره بهترین گزینه هستند.