تعمیرات تخصصی گاز و فر صنعتی 

 

تعمیرات کلیه ی لوزام گازسوز

 رستوران، کافه، قنادی و… 

 

 دفتر شمال: 

           98057  228  021

 دفتر غرب: 

    8751  4458  021

دفتر شرق:  

     1532  7707  021  

شماره دفتر مرکزی:

    4856 6670  021 

شماره شبکه اجتماعی(واتساپ، ایتا): 

 3996  570  0901

  

قطعات ایتالیایی و آلمانی موجود است

ارسال فوری تکنسین + ضمانت نامه کتبی

ســـــراسر تـــــــهران

تعمیر گاز صنعتی

 

اجاق گازهای صنعتی آشپزخانه

 تعمیر فر پیتزا

 تعمیر سرخ کن های صنعتی

 تعمیرات انواع فرهای صنعتی

در سریعترین زمان

خدمات در تمامی نقاط تهران و حومه

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تعمیر تجهیزات قنادی (شیرینی پزی)

گاز و فرهای بزرگ در شیرینی پزی از اجزاء پیچیده و خاصی تشکیل شده اند که نقص در هریک از قطعات ممکن است که در روند تولید شیرینی و مواد غذایی اختلال ایجاد کند. تکنسین های آموزش دیده در زمینه تعمیر تجهیزات قنادی ( تعمیر فر قنادی، تعمیر گاز قنادی، تعمیر گاز صنعتی فردار و…)  آماده تعمیر لوزام قنادی (شیرینی پزی) شما هستند. تعمیر گاز صنعتی قنادی توسط شرکت تهران آی پی ضمانت هم می شوند تا شما با خیال آسوده به پخت و پز خود ادامه دهید.

 

تعمیر اجاق گاز فردار صنعتی

با گسترش روز به روز رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور اللخصوص تهران نیاز به تعمیر این گازهای صنعتی هم روز به روز در حال افزایش است. به همین خاطر جذب و آموزش تکنسین هایی که بتوانند تعمیرات این گازهای صنعتی را انجام دهند در دستور کار شرکت قرار گرفت و در نهایت این خدمت (تعمیر گاز فردار صنعتی) همراه با ضمانت نامه کتبی جزء خدمات تهران آی پی شد.

شما برای اعزام تکنسین گاز صنعتی همراه با ضمانت نامه کافیست با شماره 4856 – 6670 – 021  تماس بگیرید تا تکنسین این کار به محل شما اعزام شود.

 

تعمیر فر پیتزا                

ظهور فر پیتزا از زمانی جدی شد که بسیاری از رستوران ها زمان و هزینه زیادی را برای پخت پیتزا هزینه می کردند. یعنی هم مدت طولانی تری باید منتظر پخت پیتزا می مانند هم امکان پخت و پز یک پیتزا با کیفیت بالا امکان پذیر نبود زیرا پخت و پز پیتزا نیاز به مدیرت حرارت و زمانی یک فر داشت. تعمیر فر پیتزا در تهران یکی از خدمات اصلی شرکت تهران آی پی می باشد که بعد از ظهور این فرهای شروع به ارائه خدمات زیر کرد: